5. výročí EXPOZICE POŽÁRNÍ OCHRANY ZBIROH - JARNÍ SETKÁNÍ S HASIČSKOU MINULOSTÍ

14.04.2015 23:02

plakat-25-4.004j3qjjcy.pdf (1473626)

pozary-cz-jarni-setkani-s-hasicskou-minulosti-pobehne-v-expozici-pozarni-ochrany-ve-zbirohu.pdf (46580)

Jarní setkání s hasičskou minulostí poběhne v Expozici požární ochrany ve Zbirohu

U příležitosti pátého výročí vzniku Expozice požární ochrany ve Zbirohu proběhne v sobotu 25. dubna 2015 speciální jarní akce, na které uvidíte hašení požáru historickými stříkačkami – berlovkou, smykovkou, koňkou, parničkou a Máňou. Připraveny jsou ukázky zásahů malých hasičat a mažoretky. Přijdou se ukázat i hasiči v dobových kostýmech. Během akce si můžete prohlédnout největší expozici hasičské techniky v ČR a unikátní expozici civilní ochrany nebo zjišťování příčin vzniku požárů. Pro dobrou pohodu si organizátoři připravili hudební vystoupení v průběhu celého dne, soutěže o zajímavé ceny nebo svezení na „Bobrovi“.
Samozřejmostí je občerstvení a zdarma parkování v areálu.

Akci pořádá spolek Naše hasičská minulost ve spolupráci s Generálním ředitelstvím HZS ČR. Vstup je zdarma, akce začíná v 10:00 hodin v sobotu 25.04.2015. Expoizici požární ochrany najdete v ulici Švabínská 649 ve Zbirohu.

Převzato z: pozary.cz