Kniha návštěv

Milé přijetí nových sousedů

Datum: 12.08.2018 | Vložil: Mgr. Petr Koten, MBA

Chtěl bych touto cestou za mne a za Jirku poděkovat SDH Kostelík za milé přijetí, pomoc, vstřícnost, ochotu a obětavost. Jsme rádi, že jsme si chalupu koupili v kraji, kde je nejen nádherná příroda, ale i pohoda, klid a hlavně fajn a super sousedi.

Petr a Jirka

Datum: 14.09.2013 | Vložil: Zdeněk Škromach

Děkuji za milé přijetí při Václavských slavnostech. Chtěl bych všechny ocenit za velmi dobrou práci a dobré výsledky
Děkuji.

Odpověď pro paní Vařákovou

Datum: 18.09.2012 | Vložil: A. Veselá

Dobrý den, paní Vařáková, děkujeme za milý vzkaz, který panu Krausovi st. rádi předáme a pokud chcete, můžete se ozvat někomu z našeho týmu (A. Opatrnému, mě, nebo Vašemu příbuznému Petrovi Krausovi) a svého bratrance kontaktovat přímo. Telefony a emaily na nás naleznete v kolonkách kontakt a náš tým. Mějte se moc krásně, s pozdravem A. Veselá

Překvapení

Datum: 18.09.2012 | Vložil: Jana Vařáková, roz. Maurová

Velmi mě potěšilo, když mi můj bratr poslal odkaz na vaše stránky. Na fotkách jsem totiž viděla mého bratrance p. Václava Krause st. Téměř 40 let jsme se neviděli, pak jsem jednou jela přes Kostelík do Kašperských Hor a napadlo mě, že bych se mohla zastavit a najít, kde Vašek bydlí. Mluvili jsme spolu krátce, od té doby jsme se zase neviděli. Alespoň touto cestou mu přeji pevné zdraví a ať může ještě dlouho být platným hasičem ve vaší krásné vesničce. Moc se mi tam líbilo!!! Ps. Stránky jsou moc pěkné, jsem ráda, že jsem se o nich dozvěděla.

Dětský den

Datum: 03.06.2012 | Vložil: Václav Spal

Děkuji za SUPER dětský den, který jsme si užili i my dospělí. Ukázky historického šermu a zásah hasičů se záchrankou neměly chybu. Ještě jednou díky a přeji mnoho sil do další činnosti.

Pozdrav z Krušných hor

Datum: 07.03.2011 | Vložil: František Němec

Ještě že ten internet existuje.... S údivem jsem si přečetl jednoho majlíka od vašeho člena, shodou okolností z příbuzenstva. Ani by mi nenapadlo, že mám taky příbuzenskou konkurenci v hasičské branži. Vaše stránky jsou velmi pěkné, nic naplat, hasiči prostě umí zatáhnout za správný konec a v kažé obci je to potom znát. Pocházím z Karlovarska, jsem velitelem jedné jednotky, naše zásahová činnost se pohybuje sice někde trochu jinde, ale oheň pálí všude stejně, voda se dostane taky kam chce a větru...... neporučíš. Přeju celému hasičskému sboru pevné nervy a hodně úspěchů. To i všem obyvatelům Kostelíka, váš kraj okolo Berounky je úžasný. František Němec, velitel JSDH Nejdek u Karlových Varů

Historie Kostelíka a okolí.

Datum: 24.01.2011 | Vložil: Celba Filip Ing.

V části webu o historii Kostelíka by bylo možná dobrá přidat první písemné zmínky i vsi Chlístov, která zde stála, v podstatě na chebské stezce mezi Řeznem a Prahou, již ve středoveku ( kolem r. 1400 ). Co je dnes pila Tjutčev byla ves Drasovice.

Ing.Filip Celba,Slabce

skvělá práce

Datum: 18.12.2010 | Vložil: Blanka Kejřová

Velmi musím pochválit práci a vstřícnost SDH Kostelík a i práci své sestry jako administrátorky:). Všichni jste pracovití a ochotni pomoci v nouzi. Vás je v Kostelíku opravdu velmi potřeba a jsem ráda za to, že Vás tam máme. Celému SDH Kostelík, především rodině Opatrných a rodině Krausových, přeji krásné vánoce a šťastný nový rok. Vážím si Vás. S pozdravem Kejřová Blanka.

Překvapení

Datum: 13.12.2010 | Vložil: Vít Opatrný

Na doporučení mé sestry jsem otevřel vaše stránky a jaké na mne čekalo překvapení .Se zájmem jsem si přečetl o historii,o bohaté činnosti hasičů a zabrousil jsem i na doporučené www stránky,vztahující se k obci.Musím vyzdvihnout práci rodiny opatrných v obci,protože jak je vidět,jsou velice aktivní.Jen tak dál.

Přidat nový příspěvek