Výroční valná hromada SDH Kostelík, 28.1.2011

01.02.2011 19:30

28.1.2011 od 19:00 hod. se v místní hasičské zbrojnici v Kostelíku konala výroční valná hromada SDH Kostelík.
Této valné hromady se zúčasnilo 13 členů ze 16ti. 3 členové se omluvili. Dále jsme 3 nové členy přijali do našeho sboru.
Velmi nás potěšila návštěva vzácných hostů, konkrétně pak: starosta městyse Slabce, náměstek starosty okresního sdružení hasičů v Rakovníku, starosta okrsku, velitel okrsku a zástupci SDH Hracholusky, SDH Hřebečníky, SDH města Kaznějova, SDH Modřejovice, SDH Slabce, SDH Svinařov, SDH Zvíkovec. Z rukou náměstka starosty OSH jsme obdrželi pamětní list za obnovení činnosti Sboru dobrovolných hasičů v obci. Dále byla předána věrnostní stužka a čestné uznání za dlouholetou činnost čtyřem našim dobrovolným hasičům. Po zakončení oficiální části následovalo občerstvení a posezení při muzice.

Fotogalerie zde:

hasicikostelik.rajce.idnes.cz/Vyrocni_valna_hromada_SDH_Kostelik%2C_28.1.2011_-_fotogalerie