Rozsvícení vánočního stromu v Kostelíku a další práce na hasičárně

01.12.2014 22:47

30.11.2014 byl vánoční strom rozvícen také v Kostelíku u pomníku padlých. Dobrovolní hasiči z Kostelíka, ve spolupráci s paní učitelkou Chaloupkovou a dětmi ze základní umělecké školy Zbiroh, připravili na nedělní odpoledne krátký program, v jehož průběhu byl rozsvícen vánoční strom. Letošní strom nám darovala obec Panoší Újezd. Strom do Kostelíka dopravil pan Milan Rohla, za což mu děkujeme. V sobotu odpoledne jsme strom usadili a nazdobili. Na nedělní adventní koncert, spojený s rozsvícením vánočního stromu v Kostelíku, přišlo celkem 53 spoluobčanů. Na tuto akci zavítal také starosta Městyse Slabce pan Vlastimil Štiller, místostarosta pan Milan Rohla, náměstek starosty OSH v Rakovníku pan Josef Kessler.

O víkendu jsme ještě stačili položit tašky na střechu hasičárny. Je to pro nás dobrovolné hasiče z Kostelíka, a vůbec pro všechny místní v Kostelíku, důležitá událost. Fotogalerie zde: hasicikostelik.rajce.idnes.cz/Hasicarna_a_rozsviceni_stromku